Hikayemiz

Sezen Manav, 2006 yılında Medeni Sezen tarafından kuruldu. İstanbul’un Gaziosmanpaşa ilçesine bağlı Küçükköy semtinde hizmet veren Sezen Manav, artık online ortamda! 2021 yılında kurulan e-ticaret sitesi ile “online manav” hizmeti sunmaya başlayan Sezen Manav, fiziki manavdaki alışveriş deneyimini online ortama taşıdı.

Sezen Manav, manav perakendeciliğine yeni bir vizyon katıyor. Prensiplerinde müşteri memnuniyetine, kaliteli ve taze ürünlere ve hızlı teslimata odaklanıyor. Doğal meyve ve sebze taleplerini “tarladan sofraya” konsepti ile karşılayan online manav Sezen Manav’ın kuryeleri bir tıkla kapınızda!

Taze ürünleri en kısa sürede müşteriye teslim etme üzerine kurgulanan online manav sistemi, manav alışverişini hızlı ve kolay yapmaya olanak tanıyor. Müşterileri pandemi, trafik, sıra bekleme ve çanta taşıma gibi risklerden ve zahmetlerden kurtaran online manavda ihtiyaç duyulan her manav ürünü bulunabilir.

Teslimatlar, iklimlendirme sistemi olan araçlarla yapılıyor. Seçilen ürünler özenle paketleniyor. Esnek teslimat saatleri ile siparişler, belirlenen zaman dilimlerinde teslim ediliyor. Farklı ödeme seçenekleri ile güvenli ödeme imkanı sunuluyor.
Tezgahtan seçilen en taze ürünler için Sezen Manav’ın online ortamına davetlisiniz!

Misyonumuz

Manav dükkanındaki müşteri deneyimini online ortamda sunarak, en çok ziyaret edilen online manav şirketi olmak.

Vizyonumuz

Online manav konseptini yeni nesil teknolojilerle ve alternatif teslimat seçenekleri ile geliştirerek, Türkiye’nin en büyük online manav platformu olmak.