İPTAL HAKKINDA

TTK’ya göre, gıda maddeleri, içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri için cayma hakkı bulunmamaktadır. Biz çalışma prensibimiz gereği, eğer ürününüz henüz sevkiyata çıkmadı ise iptal işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

İADE ŞARTLARI VE İADE TALEBİ

 

Satın aldığınız ürünlerle ilgili bir şikayetiniz olduğunda, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 3 gün içinde sezenmanav.com’a başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda iade etmek istediğiniz ürünü geri gönderirken herhangi bir Kargo Bedeli ödemezsiniz, Yurtiçi Kargo’ya Karşı Ödemeli olarak teslim etmeniz yeterlidir.

 

İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekmektedir.

 

İade kapsamındaki koşullar aşağıdaki gibidir.

 

Ürünümü iade etmek istiyorum, hangi ürünleri iade edebilirim?

 

Ürünümü iade talebinde bulunmak istiyorum, ne yapmalıyım?

 

Ürünler mutlak suretle orjinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte, soğuk ürünler için buz aküleri dondurularak ve uzay poşetiyle, kırılma tehlikesi olan ürünler için pat pat poşet ile sarılarak iadesi yapılmalıdır.

 

Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orjinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.

Kargo şirketine nasıl ulaşıp, ürünü nasıl vereceğim?

 

Yurtiçi Kargo’ya aşağıda belirtildiği gibi ulaşabilirsiniz. Gönderim aşamasında kargo görevlisine alıcının Karşı Ödemeli olarak Sezen Manav olduğunu belirtmeniz yeterlidir, ürünü geri gönderirken herhangi bir Kargo Bedeli ödemezsiniz.

 

Yurtiçi Kargo Çağrı Merkezi’ni (444 9 999) arayarak adresinize kurye talep edebilir ya da size en yakın Yurtiçi Kargo şubesinin adresini öğrenerek doğduran şubeye teslim edebilirsiniz.

 

Müşteri hizmetleri temsilcilerimizle görüşmek için iletişim sayfamızdan ya da 0533 030 18 63‘den bize ulaşabilirsiniz.

Ürün İade Adresi: Küçükköy Mah. Cebeci Cad. No: 36
Gaziosmanpaşa / İstanbul